Honor X8 byl nedávno představen jako cenově dostupné zařízení střední třídy, které je nabité výkonným procesorem.

Cenově příznivé zařízení střední třídy má osmijádrový čipset Kirin 710 spolu s až 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti.

Zařízení má velmi prémiový vzhled a dojem, zejména proto, že má téměř bezrámečkový 6,5palcový FHD+ IPS LCD displej, který vypadá naprosto pozoruhodně.

Životnost baterie:

V případě, že jste drželi krok s pokrytím nového telefonu Honor 8X, možná už víte, že telefon je v krabici dodáván se standardní nabíjecí kostkou 5V/2A. Nemá však podporu rychlého nabíjení.

Baterie zařízení má kapacitu 3750 mAh, což je o něco málo ve srovnání s ostatními konkurenty dostupnými na trhu. Ale určitě je baterie dost dobrá na to, aby poskytla výdrž baterie jeden den.

Zatímco v závislosti na používání může zařízení na jedno nabití vydržet ještě půl dne.

Nyní s masivním 6,5palcovým FHD+ IPS LCD můžete očekávat, že Honor x8 bude vybíjet 3750 mAh baterii poměrně rychle po celý den.

Testování baterie v různých situacích:

● Při běžné pracovní zátěži:

Běžná pracovní zátěž se skládá z prohlížení webu, poslechu hudby, hraní her a také běžného volání a psaní SMS.

Zařízení pohodlně vydrželo vydržet celý den s dostatkem baterie, která zbyla na další den. Zařízení snadno dokázalo poskytnout čas na obrazovce 4 hodiny a 30 minut při mírném používání a na konci dne mu stále zbývalo 44 % baterie.

Tato situace s baterií je podle našeho názoru docela pozoruhodná.

● Při intenzivním pracovním vytížení:

Intenzivní pracovní zátěž spočívá ve spouštění spousty srovnávacích aplikací, které zatěžují hardware, hraní několika her jako PUBG Mobile a Asphalt 9 a sledování četných videí spolu s obvyklým voláním a posíláním SMS zpráv. Zařízení dokázalo vydržet celý den s dostatečným množstvím baterie, aby se snadno vrátilo domů.

Telefon snadno dokázal poskytnout dobu na obrazovce 5 hodin a 50 minut, přičemž na konci dne zbývalo přibližně 20 % baterie.

Byli jsme ohromeni tak dobrým výkonem baterie Honor 8X. Můžeme jej tedy s jistotou doporučit téměř každému, kdo najde mid-ranger se slušnou zálohou baterie. Budete však muset žít bez rychlého nabíjení.

Doba nabíjení:

Jak jsme již uvedli výše, zařízení je standardně dodáváno s nabíjecí kostkou 5V/2A. Společnost tvrdí, že zařízení je optimalizováno pro ještě rychlejší nabíjení se standardní nabíječkou.

Pokud použijete nabíjecí kostku zabalenou v krabici, jak tvrdí společnost, je zařízení dostatečně optimalizováno, aby bylo možné jej nabít z 12%-50% za pouhých 45 minut. Pro srovnání, 100% dokončení trvá 2 hodiny.

Závěr:

Honor x8 baterie má kapacitu 3 750 mAh, což je poměrně dostačující pro jakoukoli zátěž a rozhodně vám vydrží celý den bez ohledu na to, co se zařízením děláte.

Předpokládejme, že se těšíte na smartphone, který je vybaven dobrou výdrží baterie. Zařízení nepodporuje rychlé nabíjení, a když se mu vybije baterie, budete jej muset používat při připojení do zásuvky. Ale s ohledem na rozpočet je baterie dostačující.

Při běžném používání baterie po úplném nabití snadno vydrží celý den, zatímco při použití za velmi normálních podmínek může vydržet déle než jeden den, než je obvyklé.