Data sledující zařízení se těší čím dál větší oblibě a to především v oblasti sportu. Garmin neotálí a představuje TruSwing, malou a lehkou pomůcku pro golfisty, kteří to chtějí brát trochu vážněji, analyzovat svůj čas strávený na hřišti a učit se z dat nasbíraných vlastní hrou. Jestliže toto zařízení spárujete s aplikací Connect Mobile (kompatibilní s iOS a Androidem), budete mít k dispozici i 3D animaci svého švihu. Podíváte se na svůj odpal z různých úhlů, zjistíte vzdálenost a trajektorii odpalu a následně všechny tyto informace využijete ve svůj prospěch při dalších hrách.

TruSwing měří 2,4 palce a váží pouhých 28 gramů. To znamená, že o něm nebudete při hře vůbec vědět. Garmin říká, že zařízení bude dokonce možné synchronizovat s některými hodinkami ze jejich portfolia, včetně S20, na golf zaměřeného zařízení, jež je k dostání za $200/£180.

Aby toho nebylo málo, Garmin zároveň představuje ještě G10, malinkaté připínací zařízení, poskytující golfistům údaje z více než 40 000 golfišť po světě. Na cenovce G10 najdete hodnotu $130/£120, což je o $20/£10 méně než za TruSwing. Dostupnost se očekává někdy v prvním kvartálu 2016.

zdroj: www.engadget.com