Na trh dorazily další chytré hodinky, které jsou elegantní a nevypadají jen jako mohutný počítač na zápěstí.

Hodinky jsou od firmy Witworks, jejich název je Blink. Mají minimalistický vzhled a připomínají staré hodinky od Movado. Jsou vyrobené z klasických materiálů, které byste u chytrých hodinek čekali.

Blink obsahují AMOLED displej, který je chráněn vrstvou Gorilla Glass 3. Hodinky dále nesou také vestavěný reproduktor a 1GB RAM. Navíc běží na vlastním operačním systému, zvaném Marvin OS, který je založený na Androidu.  Dobrý hra je Big Farm goodgame.

Zatímco vám Blink nabídnou méně funkcí, než třeba Apple Watch, jsou tyto hodinky s tradičním kruhovým tvarem omnoho atraktivnější. Jejich obrovskou výhodou je životnost baterie. Výrobce slibuje až 2 dny, což je velmi pěkné číslo, vezmeme-li v potaz výdrž pouhých 18 hodin u Apple Watch. Hodinky lze spárovat jak s iOS, tak Android telefony. Velikost úložiště je pak 8GB. home_slide_2_1024x1024

Díky svému 9-osovému pohybovému čidlu dokáží hodinky Blink sledovat vaše kroky a vzdálenost, a tím pádem jsou schopny i určit vaše spálené kalorie.

V maloobchodech by tyto hodinky měly vyjít asi na 188 dolarů (4 700 Kč), ovšem pokud si je předobjednáte na internetových stránkách společnosti, můžete je obdržet i za méně než 38 dolarů (1 000 Kč). První várka hodinek by měla být dostupná již letos v listopadu. Smutnou zprávou je, že prodeje budou určeny nejprve pro indický trh.

Zahrát si můžete i na www.goodgameempire.eu. 

zdroj: tomsguide.com