Neustále slyšíme dokola, jaký byl Jobs blbec, i přesto, jak skvělou společnost vybudoval, ale tak jako každý, i on měl své kladné a stinné stránky. Podle nejnovějších informací měl Steve jednou takový strach o sociální život Tima Cooka, že zavolal jeho matce, aby to s ní probral. Sám přeci věděl nejlépe, jaké má přepracování následky.

„Steva, kterého jsem znal, si pamatuji jako chlápka, který mě „tlačil“ do sociálního života, protože věděl například to, jak důležitá pro něj byla jeho rodina, a to samé chtěl i pro mě.“ řekl Cook autorům již brzy vycházejícího Jobsova životopisu – „Becoming Steve Jobs„. „Jednoho dne zavolal mé matce, kterou ani neznal, protože žije v Alabamě. Mluvili spolu o mé osobě, protože měl Jobs strach nejen o můj sociální život. Takovýchto podobných věcí jsem z jeho strany zažil mnoho. Zde vidíte kladnou stránku Steva.“

Jakkoliv Jobse vidíte Vy, ohledně Cooka zřejmě činil správně. Podle nových informací z The Telegraph totiž CEO společnosti Apple, Tim Cook, vstává každý den již ve 3:45 ráno, v 5:00 je v posilovně a v 6:30 už zahřívá své kancelářské křeslo – již plně zapřáhnutý s plány na celý den.

Přemýšlejte o tom příště, až si budete stěžovat na vstávání v 7:00 ráno.

zdroj: www.cultofmac.com