Již letos v sprnu svolal Basis všechny své hodinky Peak z oběhu, protože by se prý mohly přehřát a způsobit popáleniny. A nyní společnost oznámila také konec celé fitness platformy – finální uzavření proběhne 31. prosince. Společně s tímto oznámením přišla i nabídka na vrácení peněz současným vlastníkům náramku B1.

„Tímto vám dáváme vědět, že brzy přestaneme nabízet podporu pro zařízení Basis B1“, napsala společnost v emailu zákazníkům. „B1 byl klíčovým prvkem naší komunity po dobu 4 let a my jsme učinili obtížné rozhodnutí zastavit veškeré naše služby k datu 31. prosince 2016. To znamená, že zařízení po tomto datu nebude fungovat. Víme, že mnozí z vás budou z našeho rozhodnutí zklamaní a hluboce se vám za to omlouváme.“

Chcete-li zařízení vrátit, můžete přejít na tento odkaz, kde se nachází příslušný formulář k vyplnění. Na této stránce si pak můžete stáhnout starší data ze zařízení a to až do zmíněného 31. prosince tohoto roku. Data budou ve formátu .csv, který lze otevřít v Microsoft Excel nebo Google Sheets.

zdroj: cnet.com