Poslední chytré hodinky od Samsungu obdržely aktualizaci systému, která obsahuje nové aplikace, funkce a vzhledy ciferníků.

Co se týče aplikací, tak se jedná konkrétně o zahraniční zpravodaje World Clock, ESPN a News Briefing. Nové vzhledy ciferníků jsou pak jedna jediná sada pod názvem Mendini – tu celou navrhnul Alessandro Mendini, který byl mimo jiné úplně prvním, kdo nabízel řemínky třetí strany pro Gear S2. Mezi zajímavé nově přidané funkce řadíme vyhledávání v telefonních kontaktech přímo na hodinkách, nastavení vlastní doby do zhasnutí displeje, zakomponování smajlíků v rámci klávesnice či přidání indikátoru nepřečtených oznámení.

Pokud na Vás nevyskočilo okno ohledně aktualizace samo, stačí otevřít Samsung Gear aplikaci, kde již nový software čeká. A jasně, nejedná se o nějaký zásadní posun kupředu, ale přesto je pěkné, vidět, že se Samsung o tyto chytré hodinky nadále stará.

Uvidíme, zda-li se Samsung později v tomto měsíci také zúčastní představování nových zařízení na MWC nebo jestli bude pokračovat ve zlepšování stávajících Gear S2, což by mohlo povzbudit vývojáře, aby tvořili více aplikací.

zdroj: wareable.com