Nový chytrý náramek Shot Scope slibuje, že umí pomoci začátečníkům i pokročilým v golfu. To je něco, co třeba u Garmin Approach nebo TomTom Golfer nevidíme.

Shot Scope, jež vypadá trochu jako Adidas Fit Smart, jen bez displeje, preferuje sbírání dat na pozadí, aby hra proběhla čistě a bez jakéhokoliv vyrušení.

A jak to vlastně teda funguje? S náramkem na zápěstí je ještě potřeba označit jednotlivé golfové hole v tašce. Technologie ClubSense pak při hře vždy sama rozpozná, jakou holi držíte, takže není potřeba žádného manuálního vyplňování. Nechybí ani GPS pro sledování pozice na hřišti.

Když jste hotovi, data se synchronizují přes Bluetooth na váš telefon nebo tablet, kde si je můžete zobrazit. Preferujete-li počítač, tak existuje i webová platforma. Zařízení zpětně poskytuje až 100 různých statistik ze hry, které můžete použít i pro soutěžení s přáteli.

Náramek Shot Scope je momentálně ve fázi předobjednávek, za redukovanou cenu 175 liber. Ta se v dubnu zvýší na 225 liber při startu prodeje.

zdroj: wareable.com