Potřebujete-li udělat nákup textilní galanterie, zavítejte na e-shop vtc.cz. Jedná se o velkoobchod s textilní galanterií. Díky vhodným skladovým a kancelářským prostorům došlo k velkému rozvoji firmy.

Sortiment z nabídky

Nabídky firma je opravdu široká. Její sortiment čítá přes 5 500 položek, bez barev a dezénů. Pro přepravu objednaného zboží využívá společnost přepravní firmu PPL a objednávky dodává do 24 hodin. Bezplatná zásilka je v případě objednávky nad 2 000 Kč bez DPH. Objednávku si můžete nechat zaslat po celé ČR a dokonce i na Slovensko.

Mezi zákazníky patří především kamenné obchody nabízející textilní galanterii. Služby VTC však využívají také výrobci a zpracovatelé ošacení, nábytku, obuvi a dalších výrobků. Naleznete zde velkoobchod s pletací přízí.

Ničím neobvyklým není ani vyšívací příze nebo příze určená pro háčkování. Oblíbený sortiment představují kazety na šití, kovové doplňky, nitě utříděné dle materiálů nebo výrobců, plastové doplňky nebo třeba bižuterní komponenty. Těšit se můžete také na kreativní a hobby potřeby.

Proč objednávat právě na VTC?

I když e-shop nabízí široké portfolio různých druhů zboží a doplňků, naleznete zde velmi snadné vyhledávání. Použijte filtry nebo klíčová slova. Tím zjednodušíte proces nákupu a ušetříte si čas hledáním.

Lákavé jsou také speciální nabídky a slevy, které e-shop nabízí. Díky tomu si nakoupíte různé druhy zboží za velmi přijatelné ceny. Samozřejmostí je objednávání 24/7, odkudkoli z klidu a pohodlí. Nikam nemusíte jezdit nebo procházet po kamenném obchodě.

Nabízené zboží je skladem, takže může být připraveno hned odesílání. Skladové zásoby se aktualizují několikrát denně. Vybírat můžete ze širokého sortimentu a bohaté barevné nabídky. E-shop navíc chrání maloobchodní prodejce, neboť ceny zveřejňuje až po registraci.