Společnost Meizu se úplně poprvé pokusila vstoupit na trh nositelných zařízení letos v srpnu, když odhalila své chytré hodinky Meizu Mix. Finance na ně sháněla pomocí crowdfundingové platformy TaoBao.

Nyní se objevily zvěsti, že se Meizu odhodlává k dalšímu nositelnému produktu. Mělo by se jednat o fitness náramek pod označením Meizu H1 SmartBand. Zařízení již bylo spatřeno na několika uniklých fotografiích.

Fotografie samotné nám sice moc neříkají, ovšem můžeme si zde všimnout senzoru srdečního tepu, konektoru sloužícího pro nabíjení a oficiálního loga Meizu. Co se týče funkcí, očekáváme klasické ukazování času, počítání kroků, měření tepové frekvence a další, jako u konkurenčních zařízení. Veliký náskok by však měl být ve výdrži baterie. Zdroj také naznačuje, že fitness náramek by měl stát pouhých 33 dolarů (840 Kč)!

Další dobrou zprávou je, že Meizu H1 SmartBand by měl být již za dveřmi. Pokud jsou všechny informace pravdivé, bude představen již za pár dní, 6. prosince. O dalších novinkách vás budeme informovat.

 

zdroj: androidheadlines.com