Notifikace na Apple Watch jsou velmi blízko tomu, stát se nebezpečnými. Tedy alespoň pro falešné padouchy, kteří se Vám v nové hře Spy_Watch postaví do cesty.

Bossa, herní studio z UK, a autor populárních titulů Surgeon Simulator a I Am Bread, stvořilo svou první hru na Apple Watch. A není to úplně to, co by jste asi očekávali.

Místo pouhé nudné konverze smartphone hry na hodinky se Bossa posnažila vytvořit originální dílo, které Vám pomocí Apple notifikací umožňuje komunikovat s fiktivním agentem a dávat mu rozkazy na jeho misích. Vždy máte na výběr několik možností, jak pokračovat. Postupně si díky misím a penězům z nich získaných budujete nové agentské skills a expandujete Vaši agenturu.

Jedná se o skvělé řešení, vzhledem k tomu, že se přecejen jedná o malinké zařízení na Vašem zápěstí s jednodenní výdrží baterie. Tato hra vyžaduje vždy maximálně pouze pár minut a to by baterii až tak znatelně ublížit nemělo.

„Nevíme, jestli jsme stvořili tu správnou hru pro Apple Watch, ale víme jistě, že jsme nestvořili špatnou hru – není to smartphone hra pro Vaše zápěstí.“

Více informací a obrázků budeme mít po započetí oficiálního prodeje Apple Watch, 24. dubna. Momentálně víme to, že půjde o placenou hru a že je cílem Bossy mít hru 24. dubna již k dispozici svým uživatelům. Nemůžeme se dočkat, až si Spy_Watch zahrajeme:)

zdroj: www.wareable.com