Jako podnikatelé se musíte neustále snažit optimalizovat jednotlivé výdaje. Každá maličkost má přitom z dlouhodobého hlediska ohromný vliv. To platí i pro pravidelné oblékání zaměstnanců. Jak na něm ušetřit, aniž byste slevili z nároků na kvalitu?

Častý kámen úrazu

Mnoho podnikatelů dělá jednu zásadní chybu – nakupování oblečení v klasických maloobchodních prodejnách. V takové situaci vás nezachrání ani kdovíjaká slevová kartička. Máte IČO? Pak můžete v mžiku získat mnohem výhodnější velkoobchodní ceny.

Ty vám poskytne například tento textil velkoobchod. V jeho rámci se stačí pouze zaregistrovat (registrace trvá přibližně deset minut, přičemž zadáte kontaktní údaje a informace o vaší firmě) a po chvíli získáte přístup do zvýhodněné velkoobchodní sekce.

Ve finále můžete nakupovat pestrou škálu oblečení – trička, mikiny, polokošile, pracovní/sportovní oděvy, tašky, čepice, vesty, bundy… To vše o mnohem levněji než v běžném maloobchodě.

Nejste přitom vázáni žádnými minimálními odběry. Potřebujete nakoupit pouze pár kusů oblečení ročně? Žádný problém! Stejně tak si nemusíte lámat hlavu ani s vyloženě ohromnými objednávkami pro velkou firmu.

Oblíbení dodavatelé z Xfer

Zmíněný velkoobchod je známý pod jménem Xfer. Mimo klasického oblečení vám umožňuje také nechat si ušít oděvy přímo na míru. To se hodí hlavně majitelům hotelů, lázní, luxusních restaurací i dalších míst, kde musí podřízení působit elegantně.

Během spolupráce si zvolíte ideální materiál, střih i další detaily. Samozřejmě nesmí chybět ani digitální potisk, sítotisk či nažehlování firemního loga.

Rozklikněte si webové stránky pod výše vloženými odkazy a ihned získáte potřebnou inspiraci. Díky tomu snadno ušetříte klidně i desítky tisíc korun ročně.