Když se Huawei konečně odhodlal k představení nového smartphonu P9, nezůstalo jen u něj – společnost se zmínila také o novém nositelném zařízení TalkBand B3. Na první pohled zařízení vypadá, jako klasický chytrý náramek, nicméně najdete zde něco vyjímečného. Displejem TalkBandu je totiž vyjímatelný Bluetooth headset, což znamená, že je možná i tzv. hands-free interakce se zařízením.

Kromě toho Vám tento zmíněný OLED displej umožní procházet kontakty, přijímat příchozí hovory, měnit hlasitost, nastavovat budík a případně nalézt svůj ztracený telefon. K tomu TalkBand B3 zvládá monitorování fitness a spánku. Zařízení přichází celkově ve třech verzích, – Active, Classic a Elite – kde rozdíl spočívá pouze v typu řemínku.

Uvnitř náramku se nachází neznámý mikroprocesor, 128kb RAM a 512KB vnitřního úložiště (externě až 16MB).

Zařízení pohání baterie o kapacitě 91 mAh, která nabídne okolo 6-ti hodin volání přes headset. Dále je celý náramek voděodolný, tedy až na kožený pásek. Spojení je možné s telefony s Android a iOS. A abychom nezapomněli, displej má protekci Gorilla Glass proti poškrábání. Prozatím však neznáme cenu a datum vydání.

zdroj: slashgear.com