Fitbit kromě dvou nových fitness náramků představil i novou edici hodinek Blaze – Special Edition Gold. Dále přišel také s novými pásky a se samotným pozlaceným rámečkem pro ty, kteří již Blaze vlastní.

Rámeček je pozlacený 22-karátovým zlatem a hodinky jsou dodávány s tenkým růžovým páskem. Cena je £179.99 (cca 6 000 Kč), ale pokud již Fitbit Blaze vlastníte, můžete si koupit samotný pozlacený rámeček s růžovým nebo černým páskem, a to za £59.99 (cca 1 860Kč).

Mezi novinky dále patří i stříbrný rámeček z nerezové oceli s tenkým koženým řemínkem a nové nylonové pásky.

Stávající uživatele Fitbit Blaze čeká mimo jiné také nová aktualizace softwaru, která přinese například oznámení pro aplikace třetích stran. To znamená, že budete moci dostávat upozornění z následujících aplikací: WhatsApp, Facebook, Skype, Instagram, Snapchat, WeChat a Gmail. Samozřejmě si budete moci nastavit, které aplikace Vás mají informovat. Na závěr je třeba dodat, že uživatelé Android se této funkce dočkali již dříve, pro iOS však přichází až nyní.

A abychom nezapomněli, tak k dispozici je také 5 nových ciferníků, které se přidávají k těm 4 stávajícím.

Pozlacený Fitbit Blaze je možno předobjednat již dnes, přímo ze stránek Fitbitu. Všechna nová zařízení pak půjdou do prodeje koncem sprna, kdy očekáváme také vydání aktualizace.

zdroj: wareable.com