Nejenže nám Blocks nabízejí otevřený hardware, teď je upravitelný i jejich design. Konkrétně se jedná o skořápky, které pokrývají jednotlivé moduly. Blocks tak opět vyzývá společnosti a i budoucí zákazníky, aby si navrhli vzhled a produkovali vlastní skořápky.

Skořápky mohou být osazeny precizními krystalky či dokonce vyřezány ze dřeva. Společnost Vám v tomto případě nabízí dokonce i poskytnutí nezbytných CAD souborů pro 3D tiskárny.

Lidé z Blocks samozřejmě neváhají a již uzavřeli první partnerství s klenotnickou značkou Tateossian, aby tak mohli nabídnout luxusní skořápky, a to již za pár měsíců. Na výběr podle všeho bude z několika odlišných materiálů, barev a vzorů. Jen zatím není jasné, o jaké materiály přesně půjde. Veškeří Kickstarter sponzoři budou mít možnost, vylepšit si jejich hodinky o tyto speciální skořápky.blocks-fashion-1447070191-QGKg-column-width-inline-2Skvělá zpráva pro všechny, kteří milují koncept těchto modulárních hodinek, ale nelíbí se jim základní vzhled zařízení.

zdroj: www.wareable.com