Zakoupili jste si Pebble nebo Pebble Time. Dobře. Co teď? Jistě budete chtít nějaké pěkné ciferníky, které se k Vám a Vašim hodinkám budou hodit. Zde je náš výběr čítající 5 zajímavých ciferníků pro Vaše Pebble zařízení:

UPjawbone-up-1417524115-h44y-column-width-inlineJawbone sice nemá aplikaci pro Pebble jako Misfit, ale zato nabízí ciferník, který snímá Vaše kroky, kalorie a spánek. Navíc ani není třeba Jawbone UP náramku, synchronizace probíhá pomocí Jawbone aplikace v telefonu. Přímo na hodinkách si můžete si vybrat mezi třemi vzhledy a také zobrazit Vaše výsledky za posledních sedm dní.

Mario Timebest-pebble-watchfaces-mario-1440434137-TPMw-column-width-inlinePokud vlastníte Pebble Time, zkuste tento geekovský ciferník od člověka jménem Alexey Avdyukhin. Super Mario zde poskakuje každou uběhlou minutu na pozadí, které se v průběhu dne dokonce mění. Ciferník také dokáže zobrazit počasí, stav baterie, čas a datum.

Jestliže máte Pebble nebo Pebble Steel, můžete zkusit podobný ciferník Mario Time, který vytvořil Denis Dzyubenko.

Kiezel Timebest-pebble-watchfaces-kiezel-1440437967-oMal-column-width-inline

Sám Pebble promoval kolekci Kiezel a my tušíme proč – jedná se o skvělé složení jednoduchých, čistých a barevných ciferníků. Navíc je každý vzhled z kolekce zdarma! Připlatit si musíte pouze za rozsáhlejší úpravy jednotlivých ciferníků.

Nejlepší od Kiezelu jsou nyní dle našeho výběru Pixel Perfect, Simply Time a Essential.

Streblebest-pebble-watchfaces-streble-1440437789-Fbx8-column-width-inlineStreble Vám zobrazí, jak daleko se nacházíte od Vašeho cyklistického či běžeckého týdenního cíle. Zatřesením zápěstí zobrazíte měsíční a celkové statistiky.

BCD Minimalistbcd-minimalist-pebble-watchface-1440438599-v2yB-column-width-inlinePokud chcete vypadat chytře, pořiďte si tento vzhled, který je inspirovaný binárně kódovanými hodinami. Vzhled funguje se všemi modely Pebble.

zdroj: www.wareable.com