Co se událo v 39. týdnu? Pojďme se podívat:

Nováček z Android Wear oddílu

Doposud byla volba Android Wear hodinek omezena jen na velké hráče, ale to by mohla v blízké době změnit čínská manufaktura Elephone. S novinkou přišel zahraniční magazín Android Headlines.ElephoneSmartWatch

Hodinky dle nepodložených informací obsahují 1,5 palcový 320 x 320 displej, 512 MB RAM, 4 GB úložného prostoru a stupeň krytí (odolnost proti vlivům) IP67.

Nic zatím není jisté, ale Elephone již za sebou má několik Android telefonů, takže proč by nemohl přijít i s Android hodinkami?

Samsung Gear S2 vyprodány během pár hodin

Samsung Gear S2 šly do prodeje v Jižní Koreji – a byly vyprodány do dvou hodin! Společnost zde sice uvolnila pouze 1000 kusů, ale přesto se jedná o slušný zájem.

První recenze na tyto hodinky jsou až nečekaně pozitivní a vypadá to, že letošní Vánoce budou ve znamení Gear S2.

Alibaba spustila své platební hodinky

pay-watch-1443353661-KQeb-column-width-inline

Čínský gigant Alibaba spustil vlastní Pay Watch, ve spolupráci se značkou FiiSmart. Hodinky využívají platební systém AliPay, který podporuje více než 100 000 obchodů.

Nicméně najdeme zde i klasické funkce chytrých hodinek – notifikace, fitness a dokonce i senzor srdečního tepu. Design je velmi podobný Asus ZenWatch. Displej je AMOLED, o velikosti 1,63 palce a s rozlišením 320 x 320. Hodinky pohání dvoujádrový procesor a 300mAh baterie. Fungují s iOS i Androidem.

zdroj: www.wareable.com