Možná by jste očekávali, že skončila IFA 2015 a tím pádem zde uvidíte tucet oznámení o nových hodinkách. Opak je pravdou – jak můžete sami vidět na novinkách z posledních dní, nic takového se letos jednoduše nekoná.

Pojďme se tedy podívat alespoň na ostatní zajímavé události tohoto týdne:

HTC pracuje na vlastních chytrých hodinkách

Opravdu, společnost HTC údajně dělá na svých chytrých hodinkách, nesoucích název Halfbreak. Jedná se o Android Wear hodinky, které mají kulatý 360×360 displej. Více info bychom se měli dozvědět již 29. září.

Withings Activité dostanou luxusnější verzi

Dle CEO společnosti Withings, Cedrica Hutchingse, bychom se mohli v blízké době dočkat lepší verze elegantních chytrých hodinek Activité. „Možná bychom to mohli udělat“ řekl Hutchings.

Nicméně „luxusní“ v tomto případě neznamená, že se na základní verzi jen nahází zlato a zvýší se trojnásobně cena. Půjde o prémiové chytré hodinky dle vlastních pravidel.

Ceny Gear S2 v Německu odhaleny!

Už nějakou dobu víme, že Samsung Gear S2 příjdou ve dvou verzích v říjnu tohoto roku.

Německý distributor nyní odhalil také oficiální evropské ceny těchto hodinek – 379 eur (asi 10 000 Kč) za Gear S2, 449 eur (cca 12 000 Kč) za Gear S2 Classic. V USA bude cena základního modelu údajně 349 dolarů (přibližně 8 400 Kč).

O cenách Vás budeme nadále informovat.

zdroj: www.wareable.com