Nadcházející modulární chytré hodinky Blocks jsou již od doby svého prvního poodhalení dosti populární a diskutované – a nyní máme i představu, jak asi budou vypadat.

Prototyp, který můžete vidět na obrázku, ukazuje kulatý displej a mnoho odnímatelných částí. Vzadu je potom mnoho různých barev na výběr (trochu nás mate to, že sama společnost zmínila v komentáři na Facebooku, že neví, z jakých barev se bude skládat finální výrobek).

První koncept jsme viděli v minulém roce a je vidět, že od té doby ušel design dlouhou cestu. Zařízení nyní začíná opravdu vypadat, jako chytré hodinky.

Designový tým se nedávno vyjádřil také k velikosti náramku a funkcím hodinek: Jednotlivé modulární linky jsou stvořené tak, aby byly co nejmenší a umožnily tak i lidem s malým zápěstím, aby si mohli poskládat své rozsáhlé kombinace linek. Hodinky samotné Vám umožní, připojit se k Vašemu telefonu a dostávat klasické notifikace, jak je zvykem. Modulární linky jsou zde jen dodatečně, pokud chcete více zajímavých funkcí.

Stále však nevíme, kdy se spustí plánovaná crowdfundingová kampaň, nicméně společnost uvedla, že se již koncem tohoto léta dočkáme oficiálního oznámení. Těšíme se!

zdroj: www.wareable.com