Pebble přišel s novými hodinkami, Pebble Time Round, které mají tenký a čistý design, kulatý displej a mnoho různých úprav k dispozici.

Mezi možnostmi jsou dvě velikosti pásku: 14mm a 20mm, a tři barvy: černá, stříbrná a růžově-zlatá. Zařízení váží pouhých 28 gramů a je 7,5mm široké. Dle dostupných fotek je více než jasné, že tyto hodinky jsou nově velmi vhodné i pro ženské zápěstí.pebble-rose-gold-1443025677-GCgN-full-width-inline

Nicméně, abychom jen nechválili, tak cena 249 dolarů (v přepočtu 6000 Kč) není o nic výhodnější, než u konkurentů, a baterie vydrží okolo pouhých 2 dní. Kompatibilita je s iOS a Android systémy.

Z představení není jasné, z čeho se skládá tělo hodinek, ale zato již víme, že bude k dispozici kupa různých náramků, které budou jednoduše vyměnitelné. Displej je pak e-paper a nezhasíná! Takže čas uvidíte kdykoliv a to bez nějakých neatraktivních pohybů ruky. Hodinky jsou opravdu tenké, což je jediné ospravedlnění pro menší výdrž baterie. Pokud se bavíme o baterii, tak je zde pozitivní to, že nabití do plna trvá krátkých 30 minut.silver-20mm-1443026770-Ol87-column-width-inline

Pebble Time Round si můžete již nyní zarezervovat na stránce společnosti s early dodáním v listopadu. Jakmile bude zařízení v prodeji, tak jej naleznete také v Best Buy, Target obchodech a na Amazonu – nicméně v Evropě až během roku 2016.

zdroj: www.wareable.com