Microsoft vydal kopu nových aplikací a updatů pro Android Wear a Apple Watch hodinky.

Už dříve jsme od tohoto gianta mohli zaznamenat zajímavé Android Wear aplikace v podobě Bing a softwarové klávesnice, která byla představena ke konci minulého roku.

Zde se můžete podívat na zmíněné nové aplikace od Microsoftu:

Outlook pro Apple Watch

Nově si i na Apple Watch můžete prohlížet emaily a plánovat kalendáře ve službě Outlook. Součástí jsou zjednodušené prvky ovládání, protože displej je přecejen podstatně menší, než u smartphonu či PC.

Wunderlist pro Apple Watch

2-wunderlist-gif-1438940278-STgU-column-width-inline

 

 

 

 

 

Skvělá aplikace pro tvoření upomínek. Stačí říct jen něco jako: „Zavolat novým klientům zítra v 10.“ a aplikace již sama vytvoří upomínku v kalendáři.

Yammer pro Apple Watch

Yammer Vás nechá reagovat na nejdůležitější notifikace – ať už jde o lajknutí komentáře či příkaz k otevření té jisté aplikace v telefonu.

Microsoft Translator pro Android Wear a Apple Watch

Toto by mohl být opravdový zachránce životů. Překladač s 50 jazyky k dispozici, s tím, že si můžete označit své nejpoužívanější jazyky, ke kterým máte poté rychlý přístup kdykoliv a kdekoliv.

One Drive a Note pro Android Wear

7-onedrive-png-1438940303-htkZ-column-width-inline

 

 

 

 

 

 

Tyto dvě aplikace jsou pouze updatované, které nově nabízejí zajímavé funkce. One Drive Vám nyní dovolí, nastavit si vzhled hodinek, který Vám na pozadí bude promítat Vaše nahrané fotky za posledních 30 dní. One Note nyní umožňuje jednodušší a rychlejší přístup k posledním poznámkám.

Výše zmíněné nové aplikace a updaty od Microsoftu jsou zajisté velmi přínosné pro Apple Watch a Android Wear uživatele. Hlavně pokud jste již zaběhnuti v ekosystému Microsoftu, ale nechcete nosit Microsoft Band.

zdroj: www.wareable.com