Trh chytrých náramků se sledováním aktivit, zejména těch klasických jako spalování kalorií a spánku, začíná být poměrně přeplněný. Lumo je známý svou kontrolou držení těla, Fitbit snímačem srdeční frekvence, a PurePulse a Razer spoustou dalších, sociálních výhod. Španělský startup Geeksphone však v oblasti doplňkových funkcí představil pro své zařízení GeeksMe něco zcela nového a unikátního – monitorování sexuálního výkonu.

Ano, čtete správně. Společnost, která nám kdysi přinesla Blackphone ve spolupráci s bezpečnostní službou NSA, je připravena se svým debutovým zařízením zaznamenávat veškeré Vaše sexuální pohyby. Jakmile nastavíte sex-mode, GeeksMe Vám bude pomáhat se zdravějším životním stylem a monitorováním různých hodnot a statistik při vykonávání sexuálních aktivit, jak pro TechCrunch řekl ředitel projektu, Ángel Sánchez Díaz.

Zařízení nabídne také statistiky o ekologické stopě, kterou za sebou nositel zanechává. To znamená, že na základě monitorování Vašeho cestování, spotřeby vody a potravin systém vyhodnotí, jaký dopad na planetu Zemi Vaše aktivity mají.

GeeksMe má vyjít letos v létě. Jeho tvůrci tvrdí, že bude levnější než „top 10 značek na trhu“.

zdroj: www.wareable.com