Drátové rozhlasy pro obce a města mohou i v dnešní době zastávat velmi důležitou funkci. Přestože se mnozí lidé domnívají, že je tato technologie již dávno za zenitem a je tedy nepotřebná, opak může být pravdou, a to hned z několika důvodů.

Drátový rozhlas se uplatní i v 21. století

Dobrou ukázkou toho, že se obecní drátové rozhlasy stále uplatní v praxi, jsou živelné pohromy. Pokud do obce přijdou povodně, případně se jimi prožene tornádo, jako se tomu stalo v loňském roce na Moravě, často je právě drátový rozhlas jediným způsobem, jak lze občany rychle a spolehlivě informovat o nejaktuálnějších informacích, možnostech zásobování a další pomoci. Hlavně pro starší generaci, která nepoužívá chytré mobilní telefony a internet, jde pak o zásadní zdroj, bez něhož by do jisté míry byla v koncích.

Montáž a pravidelná údržba drátových rozhlasů tak rozhodně má svůj smysl. Kromě toho se drátové rozhlasy dají samozřejmě využívat i v normálních situacích, kdy chce zastupitelstvo například sdělit svým občanům konání různých společenských akcí, trhů, sportovních událostí apod.

EL-MIK – tradiční výrobce a dodavatel kvalitní ozvučovací techniky a obecních rozhlasů

Jestliže máte na starosti správu veřejného majetku, pak vás jistě zajímá, na koho se obrátit v případě, že chcete instalovat, potažmo renovovat drátový rozhlas. Specialistou na tento obor je společnost EL-MIK, která na trhu působí už od roku 1994, má tedy s drátovými rozhlasy (a nejen jimi) bohaté zkušenosti. Prezentuje se na webu https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/. Nabízí komplexní a kvalitní řešení na míru. Jejích služeb můžete využít také tehdy, potřebujete-li ozvučit třeba nádražní haly, stadiony a další sportoviště, obřadní a smuteční síně. V neposlední řadě pak nabízí dodávky a montáže zařízení, která zajišťují jednotný čas, poskytne vám telefonní ústředny, kamerové systémy a řadu dalších praktických přístrojů.

Podívejte se na stránky https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/ a zjistíte, že objednávka služeb společnosti EL-MIK stojí za pozornost.