Pokud polemizujete nad nejlépe vypadajícími chytrými hodinkami, které si můžete koupit, sáhněte po Moto 360. Jejich upravitelné designy ciferníků jsou k nezaplacení!

Připravili jsme pro Vás seznam několika nejlepších, které si můžete stáhnout právě teď, a snadno si tak přizpůsobit vzhled, a dát tak vyniknout krásnému displeji hodinek. Zapotřebí budou pouze vaše Moto 360 s poslední aktualizací.

Zde je seznam těch nejlepších z nejlepších:

Planets

Kromě určování času tento vzdělávací ciferník zobrazuje také aktuální polohu planet v naší sluneční soustavě. Vypadá skvěle, kometa obíhající kolem zde slouží jako sekundová ručička. Pokud jste fandové Vesmíru, je to pro vás to pravé ořechové.
best-moto-360-watch-faces-planets-1423832596-rRpO-column-width-inline

Military Digital

Majitelé čtvercového designu hodinek, můžete tiše závidět, protože tohle je výhradně pro kruhový display. Tento vzhled zobrazuje velké množství informací, včetně snímání vašich každodenních kroků, času, data a úrovně nabité baterie jak u hodinek, tak i u telefonu.best-moto-360-watch-faces-military-1423832738-ufqv-full-width-inline

Speeds Pro

Moto 360 jsou jedny z nejelegantnějších a nejvíc sexy hodinek, které si momentálně můžete koupit, ale s tímto ciferníkem Vás  budou hodinky vzrušovat ještě více, než kdy předtím. Je snadno čitelný, s čistým designem a dobrým výběrem možností přizpůsobení. 
best-moto-360-watch-faces-speeds-pro-1423833041-JyWn-full-width-inline

Pujie Black

Přizpůsobení je tady klíčové, takže si můžete změnit vše od barev, až po to, co vidíte na displeji. Můžete sledovat počasí, stav baterie, jak smartphonu, tak hodinek. Pochlubit se můžete s vlastním návrhem, to určitě stojí za stažení.
best-moto-360-watch-faces-purjie-black-1423833365-SIGq-full-width-inline

Beautiful Weather

Ať už jste fanoušky počasí, nebo se jen chcete rychle dostat k předpovědi, tak tohle je způsob, jak toho dosáhnout. Nechat kabát doma, nebo si vzít deštník? S Beautiful Weather budete stále informováni, o počasí, stavu baterie, datu a samozřejmě i času. Pozadí lze přizpůsobit podle vašich představ, a to buď s jednou z přednastavených tapet, nebo něčím osobnějším z knihovny fotografií.
best-moto-360-watch-faces-beautiful-weather-1423833489-un4e-full-width-inline

Surfline

Pokud jste milovníky vln, Surfline je pro vás jako stvořený. Používá aktuální data, aby jste vždy věděli, jaké podmínky budou k surfování ve vaši lokalitě, včetně rychlosti, směru větru a času přílivu. Vypadá fantasticky, zvláště na kulatém displayi Moto 360.
best-moto-360-watch-faces-surfline-1423833947-k3ce-column-width-inline

zdroj: www.wareable.com