Nabi Compete je nový fitness náramek pro děti, od nějž by se mohli ostatní učit

Nabi Compete je nový fitness náramek pro děti, od nějž by se mohli ostatní učit


Nabi Compete, to je nový chytrý náramek zaměřený na děti, s cílem motivovat je k vyšší fyzické aktivitě. V balíčku za cenu 39 dolarů obdržíte dva tyto chytré náramky, které můžete propojit s chytrým telefonem a sledovat tak pokroky svého či svých dětí.

Toto dětské zařízení nabízí trošku širší možnosti, než to pro dospělé. Například cíle jsou spojovány s konkrétními místy. Máte-li cíl, ujít 10 000 kroků, můžete to dokázat tím, že vylezete konkrétně na Eiffelovu věž nebo třeba přejdete Brooklynský most. Další vychytávkou je přepočet spálených kalorií na jídlo o odpovídající energické hodnotě. V praxi to znamená, že jste na tréninku spálili určitý počet kalorií a díky Nabi víte, že jste spálili třeba půlku pizzy.

Jim Mitchell, výkonný ředitel společnosti Fuhu, řekl: „Při vývoji Nabi Compete jsme se blíže podívali na to, co drží děti v pozoru, přičemž jsme došli k závěru, že jsou to hry, sociální interakce a soutěžení s kamarády. Věříme, že jsme vyvinuli produkt a platformu, která bude pohánět jejich zájem a povědomí o důležitosti zdravého životního stylu a vlastní kondice.“

Žijeme v době, kdy přichází lidé do styku s technologiemi čím dál dříve, nehledě na globální problém s obezitou mladistvých. Cokoliv, co je tak motivuje do zdravého životního stylu a pohybu, je nyní nedocenitelné.

zdroj: www.wareable.com