Face Maker pro Android Wear Vás nechá navrhovat vlastní ciferníky přímo ze zápěstí

Face Maker pro Android Wear Vás nechá navrhovat vlastní ciferníky přímo ze zápěstí


Face Maker je nová aplikace, jež umožňuje tvorbu vlastních ciferníků pro Moto 360 2, LG Watch Urbane a další chytré hodinky běžící na Google OS.

Že se nejedná o první aplikaci, která to dokáže? Tato se ale něčím liší… Na rozdíl od většiny podobných aplikací, které vyžadují desktop nebo webové rozhrání, Face Maker nabízí tvorbu přímo z hodinek.

Aplikace byla vyvinuta londýnskou společností Ustwo. Pokud Vám to jméno nic neříká, tak jde o tým, který se podílel na velmi populární iOS hře Monument Valley. Dále taktéž na oficiální Google Cardboard aplikaci. A nyní svoji pozornost obrací na personalizaci Android Wear zařízení.
Ve Face Makeru můžete začít výběrem jednoho ze dvou základních designů: Classic nebo Trio. Odtud dále pokračujete k úpravě barev, ručiček a číslic. Dle Ustwo je nyní k dispozici až 2 800 různých kombinací, zatímco další jsou na cestě.

Shaun Tollerton, produktový designer Ustwo, v rozhovoru pro Fast Code Design nastínil, proč Face Maker vůbec vznikl. Zmínil totiž fakt, že Android Wear ciferníky bývají mnohdy přeplněné a nepřehledné.

Ustwo ovšem není jedinou společností, která si myslí, že ciferníky na Android Wear potřebují trochu doladit. V prosinci minulého roku Google představil kolekci módních vzhledů ciferníků od návrhářů, jako Ted Baker, Mango a Nicole Miller.

Každou snahu o zlepšení platformy Android Wear oceňujeme. A pokud si chcete aplikaci Face Maker vyzkoušet na vlastní pěst, je k dispozici zcela zdarma ke stažení z Google Play Store.

zdroj: wareable.com