Chytré hodinky Henlen Vám umožní přesun vnitřností do jiného těla

Mohli jsme vidět již mnoho nositelných zařízení, které umožňují výměnu řemínku či obalu. Chytré hodinky Henlen však nabízejí něco zcela nového – můžete vzít jejich „chytré vnitřnosti“ a dát je do jiného těla.

Nenechte se ale příliš unést, protože toto neznamená, že si teď můžete z jakýchkoliv obyčejných hodinek udělat chytré zařízení. Funguje to pouze s hodinkami řady Origin Series od Henlenu, kde je momentálně na výběr ze dvou modelů.

Varianta pod názvem Commander nabídne robustnější vzhled a bude dostupná v černé a stříbrné barvě. Covert si pak bude možné pořídit s tělem v černé nebo rose gold barvě, a s koženým řemínkem v čokoládové nebo červené barvě. Obě verze mají tělo z nerezové oceli a vyměnitelné řemínky.henlen-rose-gold-1462525237-q6El-column-width-inlineVnitřnosti hodinek jsou umístěny v buňce, kde najdeme 1.2GHz dvoujádrový procesor od Mediateku a 572MB RAM. Dále se zde nachází také 450 mAh baterie, senzor srdečního tepu a vnitřní úložiště o kapacitě 4GB. A nesmíme zapomenout na 1,39-palcový AMOLED displej s rozlišením 400 x 400 a ochrannou vrstvou Gorilla Glass. Vytáhnutí modulu z těla je podobné, jako u Fitbit Blaze.

Zařízení poběží na Androidu s menším přičiněním Henlenu na grafice. Očividně tedy půjde o standardní vrstvený systém, který Vám v základu poskytne pouze nejobecnější informace, než Vás nechá, nahlédnout hlouběji na více detailů. Notifikace se budou dělit na tři větve: Zprávy, Zmeškané hovory a Sociální média.

Příslušná mobilní aplikace pro iOS a Android bude sloužit k nastavení hodinek, změně ciferníků a nákupu nových produktů.

Henlen jsou nyní na Kickstarteru, kde mají za cíl, vybrat $100,000. Jedny si zde můžete předobjednat již od $185 (cca 4 500 Kč). První dodání je však plánováno až na únor 2017.

zdroj: wareable.com

 

 

Autor příspěvku: